بسم رب

راستش ازین متنی که می نویسم اصلا قصد اقناع شما رو ندارم یعنی نمیخوام بگم که نه اینطوری نمی مونه، یا ازینجور حرفا

سه تا مسئله هست:

۱.آخرین دفعه ای که قبل از بله برون با هم رو در رو حرف زدیم کی بود؟

شب یلدا

آخرین بار، کی رفتیم پیش مشاور؟

دی

سیری که ما پیش گرفتیم از جهاتی دارای آسیب بوده، مشکل ازونجاییه که بخاطر حوادث غیرقابل پیش بینی مثل ناراحتی جسمی خانواده، امتحانای دانشگاه مادرم و شما و اثاث کشی ما سیر وقایع با روندی کند تر از حالت عادی جلو رفته

باید حداقل دوماه قبل تر از اینا محرم و وارد عقد موقت می شدیم ونشدیم، اما حرفامون رو ادامه دادیم و حرفامون وارد فاز محرمیت شدن

این مثل چوب دو سر طلا میمونه

اگر بروز بدی دربارت میگن که خیلی سر به هوایی و بی حیایی و خودتم عذاب وجدان میگیری که تو ادم مومنی نیستی که با مرد نامحرم می خندی و احساست رو بروز میدی

اگر بروز ندی، این شائبه ایجاد میشه که کلا آدم سردی هستی

من نمیتونستم خیلی از حرفا رو بروز بدم چون نامحرمیم ولی اینطور هم نبودم که کلا چیزی بروز ندم.

مدل فکری ما فرق میکنه من نمیتونم  توی چشم مردی که باهاش محرم نیستم نگاه کنم و بگم دوستش دارم حتی بااینکه هیچوقت نبوده که مردی رو انقدر بخوام نمیتونم براش اینو بنویسم اما میتونم براش شعرهایی بنویسم که منظورمو برسونه

برای همین سعی کردم که احساسم رو برسونم هرچند کم، هرچند ناقص

فکر می کنم اکثر دخترای مذهبی حتی همینقدری من گفتم رو هم نمیگن شایدم اشتباه میکنم

اما این ربطی به اینکه یه نفر کلا آدم خودداری باشه نداره

۲.یکشنبه نمی خواستم چشممو ببندم.

وقتی چشممو باز کردم و هدیه رو دیدم یه غمی اومد توی وجودم چون میخواستم برات پن کیک نسکافه درست کنم و روش گل بذارم بیارم  اما فکر کردم چون نامحرمیم درست نیست

ازینکه میبینم میتونی انقدر راحت خودت باشی اما برای اینکه یه کلاس کوهنوردی برم باید به این فکر کنم که نکنه دختر سر به هوایی خونده بشم، واقعا اذیت میشم این یه جور تبعیض جنسیتی بین عرف شده که مرد میتونه هرچی میخواد بگه اما زن نه

۳.زیاد بروز دادن احساسات، وقتی که ما مطمئن نیستیم ولی واقعا امیدواریم که به نتیجه برسه، هم برای دختر بده هم برای پسر

چون واقعا دلم نمیخواد این طوری بشه توضیحش نمیدم

قبلا هم این هارو گفتم و دیدم بازخوردها و برداشت دوست و اشناهم ازمن همیته

اما اینو هم می فهمم که ادم در مقابل عدم دریافت احساس دیگران سرد میشه و برای همین دارم تمام تلاشم رو میکنم که این مسئله به نتیجه برسه تا اخر هفته

اما می دونید، بااینکه من پیش بینی شما رو در مورد خودم قبول ندارم ولی این حرفا رو هم نزدم که بگم نه صبر کنید من اینجوری که شما فکر میکنید، آدم یخی نیستم.

چون قبلا هم اینارو  گفته بودم .ونه میخوام وقت شما رو بگیرم و نه خوشم میاد. نه میتونم که به دیگران قول بدم که خودمو اثبات می کنم 

کسی که تو تاریکی مونده تا یه جایی میتونه از خود واقعیش دفاع کنه اما از یه جایی به بعد ضربه ها فقط برای قضاوت کردن فرود میان و قضاوت جایی برای بیان دلیل نیست

هیچ چیزی نمیتونه پیش بینی کسی رو تغییر بده حتی شواهد انکار ناپذیر

شما بین کار دل و کار درست اونی رو انتخاب کنید که بعدا پشیمون نشید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها